Nasz zespół

czas

AGNIESZKA JAWOROWICZ - psycholog, psychoterapeuta.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada doświadczenie terapeutyczne w pracy z dorosłymi i młodzieżą oraz w terapii małżeństw i par. Swoją działalność terapeutyczną prowadziła we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Osobistego i Psychoterapii INTRA w Białymstoku.

Założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Sensus w Białymstoku. Zorientowana na psychoterapię integratywną, wykorzystującą elementy różnych szkół psychoterapii. Posiada także kwalifikacje z zakresu doradztwa zawodowego. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów psychologicznych dla instytucji i firm. Mężatka, mama jednej córki - Ewy. Ceni sobie życie rodzinne, przyjaciół oraz podróże... więcej

 

 

C:\Documents and Settings\Wojtek J\Pulpit\od bb foty\IMG_0123.jpgBOŻENA BOGOJŁO – pedagog, psychoterapeuta.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Filia w Białymstoku. Ukończyła 4 – letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne) oraz  Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego. Zdobyła  kwalifikacje z zakresu doradztwa zawodowego i oligofrenopedagogiki.


Współzałożycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Sensus w Białymstoku. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne m.in. z zakresu komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem oraz umiejętności wychowawczych. Mężatka, mama dwóch dorastających córek. 

więcej

PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO

  • psychoterapia indywidualna
  • terapia małżeńska/terapia par
  • indywidualne konsultacje psychologiczne
  • konsultacje rodzinne

więcej